Vo zlatej rampouch - závody v rejžování

12. února 2015 v 1:36 | Chobotnice |  akce - ohlédnutí
Tak teda jsem přišel na nápad uspořádat u příležitosti testování novejch rejžovacích boxů první soutěž v halovym (tzv. indoor) rejžování zlata. Termín připadnul na 11. února, kdy mívaj zlatokopové volno a navíc jsme se volně přesunuli ze slavnostní premiéry nový knihy Petra Morávka vo nalezištích zlata.


Soutěž byla v podstatě podle běžnejch pravidel, jen kyblíky byly menší, pětilitrový a taky heaty byly menší, po dvou lidech, rozřazený do pavouka jako při pimpongu. No, postupně sme se slezli v mý dílně, ujasnili si detaili, nazuli vhodnou vobuv a provedli masáže.
No a vosum borců a borek si pozápasilo v prvnim vyřazovacim kole. Kdo postoupil, byl už v semifinále.No a v semifinále vypadli další, který se ale utkali vo třetí a čtvrtý místoMezitim na "střídačce"...


No a finále řízenim vosudu a spravedlivejch pravidel pod dohledem prezidenta ČAZ dopadlo kompletně na naše rodinný zastoupení.
No, teda může to znít divně, a né že by tam nebylo dost lidí, co by se rádi zapsali do dějin indoor goldpanningu, no ale stalo se, že třetí místo vybojoval Zdeněk, druhý moje žena Lenka a první tak nějak zbylo na mně. Ještě bylo vtipný, jak nám Chlupáč dal do finále 15 zlatinek a pak brblal, kdo že to má počitat.


No a pak proběhlo předání diploumů předsedou ČKZ, focení před jásajícíma tribůnama a podobně.


No a taky na tradiční koupaní vítěze došlo, no...


No, chtěl bych teda ještě jednou fšem poděkovat za účast pomoc atd. na testování těch novejch boxů a soutěži no a podle vohlasů, kdyš všechno dobře dopadne, tak se zhruba za rok můžem těšit na druhej ročník soutěže
VO ZLATEJ RAMPOUCH.

Vélký poděkování patří autorum fotek RnDr. Veronice Štědré a Lubošovi Janovcovi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama