Vo zlatej rampouch II. - závody v rejžování

13. března 2015 v 21:59 | Chobotnice |  akce - ohlédnutí
Tak teda po prvních zimních závodech Vo zlatej rampouch ledva utichly poslední potlesky - vozvaly se hlasy, že by SE mohlo něco podobnýho huspořádat i častějc. No a teda nelenil jsem a dokavád byly nový rejžovací boxy furt uskladěnný v Ouběnicích svolal jsem druhý kolo - Vo zlatej rampouch II. No a ve čtvrtek podvečer se sjelo k nám hafo stavařů, pak i pár normálních lidí, přichystali jsme vobčerstvení a začli jsme rejžovat.

Tentokrát se na první kolo, než je zahnala klekánice přisly podívat i prostý vesnický dítka. A to je správný, ať se něco přiučeji...


První kolo proběhlo systémem - "Ať si všichni dost zarejžujou" Takže postupně všichni rejžovali na plechový čínský pánvi a pak na nějaký placatý. Výsledky se sčítaly a z osmi závodníků prvního kola štyry postoupili dál. Potom už se závodilo vyřazovacim způsobem jako minule.

Proběhla i namátková fotografická kontrola nosních dutin, jestli si tam závodníci neschovávaj rezervní zlato...


Nálada při finále byla veliká, publikum bouřilo a fandilo...No a to už sou výherci druhýho zlatýho rampouchu - 3. místo Vilém, 2. místo Zdenda, 1. místo JirkaJá to povidal, že ti s ambicema a taky klikaři by si měli vzít s sebou něco na převlečení:

No, pak jsme ještě pokecali, popili, Jirka se uklidňoval brčkem...No a příště se můžete těšit na další kolo, tentokrát u Viléma. Dále se přihlásili vo pořadatelství Dunovští, no zkrátka termíny na příští měsíce jdou na dračku a to je dobře.


FOTO (C) přítomní, kde kdo, kdo měl ruce a nohy...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama